Scroll to top

Inne materiały reklamowe

Oprócz wcześniej wspomnianych materiałów marketingowych możemy zaproponować Państwu przygotowanie:

* Naklejek wielkoformatowych – dają możliwość szybkiej ekspozycji Państwa usług lub produktów w unikatowy sposób na dowolnej, gładkiej powierzchni.

* Segregatorów z Państwa logo – nie tylko pomagają przy organizacji pracy w Państwa biurze; ale także są świetnym gadżetem reklamowym. Projektując segregator warto pamiętać by umieścić na nim nie ofertę sezonową, ale informacje trwałe.

* Wobblerów – zwanych inaczej kiwaczkami – to rodzaj reklamy, która umieszczona jest na nośniku wprawianym w ruch poprzez podmuchy powietrza, dotyk lub mechanicznie.

Produkt może posiadać rózne kształty i może być wykonany z różnych materiałów.

* Banerów reklamowych – to rodzaj reklamy wielkoformatowej, o wielkości najczęściej kilku metrów kwadratowych. Banery można stosować na stelażach lub przyczepiać w dowolnym miejscu przy użyciu opasek zaciskowych. Zaletą baneru jest to, że łatwo można go przenieść w inne miejsce. Ze względu zaś na swoją wielkość baner sprawdza się wszędzie tam, gdzie ważna jest czytelnośc przekazu.

* Plakatów – to doskonała reklama outdoorowa jeśli zależy Państwu na pozyskaniu nowych Klientów. Plakat powinien zawierać mało treści: jedno chwytliwe, przykuwające uwagę zdanie wystarczy. O sile plakatu decyduje bowiem jego strona graficzna.

  • Skills

    Adobe: Photoshop, InDesign, Illustrator